ми в соціальних мережах

Онлайн автомат Island 2 у мобільній версії клубу

Island 2
Грати на гроші

Часом у кожного з нас виникає бажання все кинути і вирушити в те місце, куди ще не досягла цивілізація з її мобільним зв'язком, інтернетом та міською суєтою. А чи готові ви ризикнути і як Робінзон Крузо перевірити свої сили в екстремальних умовах? Тоді сміливо запускайте онлайн ігровий автомат Island 2, і що цікаво, тепер він у мобільній версії сайту стали доступнішими для кожного гравця.

Безкоштовно грати в онлайн автомат Island 2 зручно та практично. Демо-версія дозволяє набратися деякого досвіду ведення гри без реєстрації та без смс повідомлень, та визначитись, скільки ліній необхідно активувати та, яку величину ставки зробити.

П'ятибарабанний онлайн автомат Island 2 оснащений дев'ятьма лініями для виплат, на яких тематичні символи черепаха, дельфін, рятувальний круг, консервна банка, чайка та пляшка із запискою складуть виграшні комбінації, і ви отримаєте грошові виплати. Дельфін у ролі Дикого символу доповнить символи, що бракують, що завершити успішну комбінацію, а три картинки з островом запустять дворівневу бонусну гру, і шанси отримати додаткові виплати збільшаться.

Нові та найкращі можливості мобільної версії Джойказино оцінить кожен користувач, адже тепер не треба шукати вільну хвилину вдома або на роботі біля комп'ютера, щоб запустити гру, а у будь-якому місці улюблені слоти, як і додатковий заробіток, будуть доступні завжди.

  • Барабани – 5;
  • Ігрові лінії – 9;
  • Дикий знак – так;
  • Ризик-гра – так;
  • Бонусна гра – так;
  • Безкоштовні обертання – ні.
Онлайн автомат Island 2 у мобільній версії клубу
(Поки оцінок немає)